تبلیغات رایگان-چگونه باهزینه کم کسب وکارمان رابه دیگران معرفی کنیم؟- جاب بای

ساخت یک کسب و کار در موتورهای جستجو و صفحات مجازی بسیار ساده است ولی جذب کردن مخاطب و بالا بردن سایت در بین این همه کسب و کار کار دشواری است. همه وب مستر ها در تلاش هستند با هزینه کم کسب و کار خود را ب دیگران معرفی کنند ولی بین هزینه های سرسام آور تبلیغات چنین کاری محال است. برای پایین آوردن هزینه تبلیغات کسب و کارهای نوپا، جاب بای روشی را خلق کرد تا با هزینه کم تبلیغاتی را انجام دهید که دیگران هزینه های زیادتری را متقبل می شوند.

اگر صاحب کسب و کار هستی حتما بخوان

دیجیتال مارکترها روش های زیادی را برای تبلیغ سایت و یا کسب و کار معرفی می کنند و روش های گوناگونی نیز برای بالا بردن رتبه سایت و ترافیک سایت وجود دارد ولی به مراتب هزینه آن نیز زیادتر است. دیگر نگران هزینه زیاد تبلیغات نباشید جاب بای یک روش ابدایی جدید است که هزینه تبلیغات را کاهش می دهد.

یک کسب و کار چه در صفحات گوکل و چه در اینستاگرام نیاز به دیده شدن دارد تا افرادی که به آن کسب و کار نیاز دارند به طرفش جذب شوند. انجام دادن این کار برای یک شرکت قدرتمند و قدیمی کار ساده ای است ولی یک کسب و کار نوپا نمی تواند هزینه های زیادی را برای این تبلیغات اختصاص دهد به همین دلیل هم مدت زمان زیادی طول می کشد تا کسب و کار رشد کند.

امروزه تعدادی از تبلیغ کننده ها برای کسب درآمد از راه های فیک استفاده می کنند. مثالا در اینستاگرام چقدر برنامه فیک برای لایک جمع کردن وجود دارد؟ اگر چرخی در اینترنت بزنید متوجه آن خواهید شد. لایک یا فالوری که خرید انجام ندهد به چه دردی می خورد؟ همه این مشکل ها هم برای صفحات مجازی و هم وب سایت از طریق جاب بای حل شده است.

معرفی کردن کسب و کار به دیگران باعث جذب تعدادی از آن ها می شود که در بر حسب نیاز خود اقدام به خرید می کنند. به همین دلیل شما به عنوان کارفرما به روند کاری نظارت می کنید و افرادی که کسب و کار شما را به دیگران معرفی کردند را می بینید. هزینه این نوع تبلیغات نسبت به تبلیغات فله ای و بی اساس کم تر است.

جاب بای ایده نو در صنعت تبلیغات کشور است و رقیب اصلی برای تبلیغات چی های فیک است.

نظر