درآمد اینترنتی درمنزل-آیا شما هم دوست دارید بانشتن روی مبل منزلتان درآمد کسب کنید؟

این روزها وضعیت اشتغال خوب نیست و همه شما می خواهید درآمد کسب کنید ولی چطوری؟ سوال خیلی از افراد خانه نشین است که چطوری با نشستن در خانه از اینترنت سود کسب کنیم؟ جاب بای یک سایت اینترنتی ایرانی است که برای درآمد اینترنتی در منزل طرحی شده است. شما می توانید با کم ترین تخصصی که دارید بیشترین درآمد را با نشستن روی کاناپه کسب کنید.

درآمد اینترنتی در منزل

کارهای اینترنتی نیاز به مهارت دارد ولی شما از این می توانید با تایپ کردن، فالو کردن، حتی بازدید کردن از پست اینستاگرامی و بازدید کردن از یک وب سایت پول در بیارید. به عنوان مثال: فرض کنید یک فردی بخواهد در اینستاگرام فالورهاش زیاد شود، اگر از طریق راه های دیگری جلو برود قطعا فالورهای فیک بیشتر از واقعی خواهد بود.
فرض کنید:
فکر کنید این پروژه در سایت جاب بای ثبت شده است، وب سایت به صورت اتوماتیک بر حسب اطلاعاتی که کارفرما ثبت کرده است پروژه را در بین فریلنسرها تقسیم می کند.
یعنی به جای اینکه یهویی پیج اینستاگرام کارفرما با فیک زیاد شود، با فالو کردن فریلنسرها علاوه بر اینکه فالورها زیاد شده و بازدید ها زیاد می شود، همان کسانی که فالو کردند پول دریافت می کنند به جای اینکه روزانه چندین پست در اینستاگرام را بازدید لایک می کنیم فقط به خاطر پسند کردن آن، در حالی که می توان از این کار درآمد کسب کرد. جاب بای یک ایده جدید برای درآمد اینترنتی در منزل محسوب می شود.
بخشی از امکانات جاب بای
جزئی از امکانات جاب بای برای کسب درآمد اینترنتی در منزل است که علاوه بر فالو، برای بازدید از پست های اینستاگرام، لایک و کامنت این پست ها و البته تبلیغ هایی که از صاحبان سایت ها درج خواهند کرد فقط با نگاه کردن به این تبلیغ ها سود کسب می کنیم. با این روش هیچگونه بازدید فیک صورت نمی گیرد و هزینه ای که وب مستر برای وب سایت در نظر گرفته از بین نمی رود و تبلیغات به صورت دقیق بدون تلفات با راندمان بالا صورت می گیرد

نظر